• DACHY / KOMINY
  +48 510 235 875
 • DACHY
  +48 502 833 460
 • MAGAZYN
  +48 516 637 850
 • E-MAIL
  biuro@pekan.pl

Blachy

Blachodachówki

BRATEX

Blachodachówka posiada estetyczne kształty, które do złudzenia przypominają klasyczne rodzaje dachówek ceramicznych, zachowując przy tym walory użytkowe i kosztując mniej.

Blachy modułowe

BRATEX

Blachodachówki modułowe SCANDINAVIA i SAVANNA to nowatorskie rozwiązania na rynku blach dachowych. Stanowią połączenie klasycznej blachodachówki oraz najnowszych osiągnięć z zakresu tematyki modułowej.

Blachy na rąbek zatrzaskowy i profesjonalny

BRATEX

Bratex Snap Lock®  to elegancki i ponadczasowy wybór. Tego typu blacha panelowa stanowi idealny wybór dla dachów o małym kącie nachylenia.

BRATEX

Blachy na rąbek stojący, lub mówiąc inaczej „na felc”, idealnie nadają się do formowania. Dzięki temu można ją montować na dowolnych dachach, zarówno tych o tradycyjnej konstrukcji, jak i bardziej nowoczesnych.

PREFA

Prefalz® to blacha ALUMINIOWA, którą dzięki wysokiej plastyczności można odkształcać łatwiej niż większość porównywalnych materiałów. Zapewnia ona projektantowi wiele kreatywnych możliwości zastosowania w obszarze dachu i elewacji.

Blachy trapezowe

BRATEX

Doskonale sprawdza się  jako pokrycie dachowe lub wykończeniowe w obiektach mieszkalnych, użytkowych oraz gospodarczych, a także jako element elewacji czy podsufitki.

Inne rodzaje blach

PREFA

Dachy PREFA pokryte są najczęściej lakierem, który dodatkowo chroni materiał. Nawet jeśli podczas montażu powstaną punktowe uszkodzenia, surowe aluminium wchodzi w reakcję z tlenem w powietrzu i pokrywa się naturalną warstwę tlenku.